Demolition Derby 3 1.0.097 نام یک بازی اندرویدی جدید در سبک اتومبیل‌رانی از استودیوی بازی سازی !Beer Money Games است. اگر شما از علاقه‌مندان پر و پا قرص رقابت‌های اتومبیل‌رانی باشید، احتمالا با سری مبارزه ماشینی به خوبی آشنا هستید. نسخه قبلی این بازی (Demolition Derby 2) که پیش‌تر در اختیار شما عزیزان قرار گرفت‌، تاکنون میلیون‌ها مرتبه صاحبان گوشی و تبلت‌های اندروید دانلود شده و به موفقیتی چشم‌گیر دست یافته است. در این مطلب از سایت یاس دانلود، با معرفی نسخه سوم این بازی جذاب و سرگرم‌کننده در خدمت شما عزیزان هستیم.

در این بازی شما می‌توانید به جمع میلیون‌ها هوادار دیگر این بازی در سراسر دنیا پیوسته و ماشین‌های خود را برای یک نبرد بزرگ آماده سازید. در این بازی، شما می‌توانید اتومبیل خود را به ده‌ها سلاح و تجهیزات مخصوص مجهز کنید و با آن‌ها، به جنگ با دیگران بپردازید. از مهم‌ترین خصوصیات قابل توجه این بازی می‌توان به امکان بازی آنلاین و چند نفره، امکان خریداری اتومبیل‌های متنوع و شخصی‌سازی هریک از آنان اشاره کرد. هم اکنون می توانید بازی Demolition Derby 3 را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

آپدیت روید

دانلود بازی Extreme Car Driving Simulator 5.2.3 – شبیه ساز رانندگی اتومبیل برای اندروید + نسخه بی نهایت

دانلود بازی Demolition Derby 3 1.0.097 – مبارزه ماشینی 3 برای اندروید + نسخه بی نهایت

دانلود بازی Hill Climb Racing 2 1.38.0 – تپه نوردی 2 برای اندروید + نسخه بی نهایت

دانلود بازی Last Day on Earth Survival 1.17.2 – آخرین روز بر روی زمین برای اندروید + نسخه بی نهایت

دانلود AIO Launcher Premium 2.2.8 - لانچر سریع و متفاوت اندروید !

دانلود Parrot - Voice Recorder Full 2.4.13 - برنامه ساده و گرافیکی ضبط صدا اندروید

بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده اسب کوچک من اندروید

بازی ,derby ,demolition ,دانلود ,نسخه ,ماشینی ,این بازی ,demolition derby ,در این ,derby 3 ,بازی demolition ,بازی demolition derby

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بورسیه تحصیلی استخراج بیت کوین به وسیله تلفن همراه و رایانه تهران نیوز چطور با سایت خودم کسب دارمد کنم؟ Landon's page الان خرید کن Jorge's site کافي نت تلفني لینکدونی تلگرام linkdoni Active engine
دزدگ